Kaldırın bu ahlâksız afişi!

 İnsan hakları ve demokrasi sözcüklerinin arkasına sığınarak yürütülen ifsad faaliyetleri her geçen gün daha da artıyor. CHP’li Kadıköy Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bahane ederek Söğütlüçeşme başta olmak üzere Kadıköy’ün çeşitli noktalarındaki billboardlarını skandal afişlerle donattı. CHP’li Kadıköy Belediyesi; halk arasında sapık cinsel tercih olarak bilinen LGBTİ bireylerini, kadınlarla aynı kefeye koyarak ilçe sokaklarında sapkınlık propagandası yaptı.

SAPKINLIĞA MEŞRUİYET KAZANDIRIYORLAR

Toplumun en önemli yapı taşlarından biri olan aile kurumunu ortadan kaldırmak ve yaratılış fıtratına savaş açmak anlamına gelen sapkınlığa meşruiyet kazandırmak için büyük gayret gösteren Kadıköy Belediyesi’nin sözde çalışmaları, kamuoyunda büyük tepki topladı. CHP’li belediyenin İslam’a hakaret ettiğini belirten vatandaşlar, Müslüman bir toplumun ahlakına, vicdanına sığmayan eşcinselliğin meşru gösterildiği afişlerin bir an önce kaldırılması gerektiğini ifade ettiler.

BAŞKAN ŞAHİN: ZİHNİYETLERİ DEĞERLERİMİZLE UYUŞMUYOR

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Kadıköy Belediyesi’nin ahlaktan uzak afişlerini sert bir dille eleştirdi. CHP’li Kadıköy Belediyesi’nin toplum değerlerine uzak olduğunu vurgulayan Av. İsa Mesih Şahin, şunları söyledi: “Kadıköy Belediyesi, hukukumuza ve toplumsal değerlerimize göre kabul edilen cinsiyetlerden başka tercihleri de cinsiyet olarak kabul etme derdine düşmüştür. Bu durum, Kadıköy Belediye’sini yöneten zihniyet ile toplumun değerlerinin asla uyuşmadığının bir göstergesidir.”

YAPTIKLARI DEĞERLERİMİZE AYKIRIDIR!

CHP’li belediyenin özür dilemesi gerektiğini dile getiren Av. Şahin, “Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle “emekçi kadınlara saygı mesajları verilmesi ya da kadınlara toplumsal hayatta gereken önemin gösterilmesi” yönünde anlamlı mesajlar yayınlanacağı yerde, Kadınlar Günü’nün değerlerimize aykırı bir konuya alet edilmesi de kadınlara yapılmış bir saygısızlıktır. Aile ve toplum değerleriyle tamamen ters düşen bir konuya açıkça destek vermesinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ni kınıyoruz” dedi.

İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI

CHP’li Kadıköy Belediyesi’nin “Lezbiyenim”, “Transım”, “Biseksuelim” , “İnterseksim” şeklindeki skandal afişleri sosyal medyada da gündeme oturdu. Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’na tepkiler çığ gibi büyüyor. Online imza kampanyası platformu olarak bilinen change.org’ta Şeyma Kaya adıyla başlatılan imza kampanyasıyla billboardların kaldırılması talep edildi.

1456992870213-617x364

Kaynak: Yeni Akit Gazetesi