SEO Aracı Programı |Traffic Travis

Arama motoru optimizasyonu ile uğraşan tüm kullanıcılar için yararlı araçlarla dolu Traffic Travis ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

Traffic Travis öne çıkmak istediğiniz anahtar kelimeleri belirlemede ve rakiplerinizi tanımada işleri pratikleştiriyor. 200 binden fazla kullanıcı tarafından tercih edilen yazılım sade bir arayüzle kolay kullanım sağlıyor. Program rakiplerinizi tanımanız için SEO ve PPC stratejilerini sizin için analiz ediyor. Böylece rakiplerinizin başarılı oldukları ve yetersiz kaldığı stratejilerle ve en güçlü rakiplerle tanışmış oluyorsunuz.

Anahtar kelimeleri doğru belirlemede yetersiz kalıyorsanız program yine imdadınıza yetişiyor. En uygun anahtar kelimeler ve benzerleri programla keşfedilebilir. Böylece hangi kelimeler daha karlı veya avantajlı görebilirsiniz.

Kendi web sitenizde yaptığınız doğru ve yanlışlar neler ve zaman içindeki çalışmalarla geldiğiniz nokta ne? Bu ve bu gibi değerlendirmeler programla takip edilebiliyor. Backlink ölçümlemelerinde rakiplerinizle karşılaştırmalı analizler ve öneriler yine Traffic Travis ile elde edilebiliyor.

Önemli: Programın ücretsiz sürümünü kullanabilmek için siteye bu sayfadan kayıt olarak e-posta adresinize ücretsiz olarak gönderilecek lisans numarasını programa kaydetmeniz gerekiyor.

İNDİR: https://yadi.sk/d/TmvC4sTbpdQKc